Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Житель Харківської області сяде у в'язницю за насильство над матір'ю

У в'язниці чоловік проведе чотири роки.

Чоловік принижував матір, бив посуд і обкрадав сусідів.

6 травня Ізюмський міськрайонний суд Харківської області засудив 40-річного чоловіка до чотирьох років позбавлення волі за насильство над матір'ю. Про це повідомили у пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

Як встановило слідство, чоловік ніде не працює, його раніше притягували до кримінальної відповідальності за крадіжки, грабежі та зберігання наркотичних засобів і адміністративної — за домашнє насильство. Однак висновків він не зробив і продовжував ображати матір.

"Чоловік демонстративно ушкоджував побутові предмети і продовжував здійснювати домашнє насильство щодо своєї матері і принижував гідність літньої жінки, висловлюючись нецензурною лайкою на її адресу", — пояснили в прокуратурі.

Крім насильства над матір'ю, чоловік скоював крадіжки металевих предметів з дворів і будинків сусідів.

Суд визнав чоловіка винним за ст. 126-1 (домашнє насильство щодо своєї матері) і ч. 3 ст. 185 (крадіжка майна, вчинена з проникненням у житло) Кримінального кодексу України. Вирок поки не набув чинності, оскільки триває термін апеляційного оскарження.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці квітня суд арештував на три місяці 44-річного жителя Близнюківського району за насильство над матір'ю. Чоловік розкаявся і уклав з матір'ю договір про примирення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.