Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зеленський поговорив із дітьми у харківській метрошколі

Фото: ХОВА
Президент відвідав класи на станції метро "Університет".

Під час візиту на Харківщину 30 листопада Президент України Володимир Зеленський завітав до харківської метрошколи.

Разом із мером Харкова Ігорем Тереховим і головою Харківської обласної військової адміністрації він відвідав класи на станції метро "Університет". Президент подивився, як у метрошколі проводять уроки математики, англійської мови, музики і поспілкувався зі школярами. Діти розповіли про улюблені предмети та захоплення, запитали у Володимира Зеленського, як у нього спраив. Педагоги отримали від президента нагороди.

"Приємно бути на Харківщині, бачити дітей, їхні усмішки, оченята — маленькі, дуже приємні, але вже трішки дорослі — через усі випробування, які діти проходять разом з усією країною. Я хочу вам усім подякувати за те, що Харківщина не порожня, за те, що тут є прекрасні діти, люди різних професій. Безумовно, є ви — вчителі. Якщо є школа, навіть така креативна, є й життя. Дякую за вашу роботу, за служіння дітям України. Хочу подякувати за те, що ви в Україні, з українськими дітьми, дякую за те, що ви несете знання нашим дітям під час війни і що війна не зупинила вас", — зазначив Зеленський.

Нагадаємо, класи метрошколи облаштовані на п'ятьох станціях метро — "Університет", "Перемога", "Тракторний завод", "Метробудівників" та "Академіка Павлова". Усього для метрошколи створили 105 класів. У них займаються 2094 школярі. Класи закріплені за 26-ма ліцеями.

Зокрема, у метрошколі на станції "Університет" займається 831 учень у 40 класах у дві зміни. Дітей підвозять до метрошколи автобусами, їх супроводжують патрульні. Розширити мережу класів уже не можна.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові не відкриватимуть нових класів у підземній школі в метрополітені. За словами мера Харкова Ігоря Терехова, охочих серед батьків дуже багато, але потужності метрополітену вже практично вичерпані. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.