Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зеленського просять запросити Ілона Маска до Харкова

Президенту України написали петицію.

Автор петиції хоче розвіяти хибне уявлення Ілона Маска про українців.

Громадянин України Костянтин Кравченко звернувся до Володимира Зеленського з проханням запросити американського мільярдера, засновника компаній Tesla і SpaceХ Ілона Маска відвідати Харків та область, а також Донбас. Відповідна петиція опублікована на сайті президента.

Як зазначив Костянтин Кравченко, Ілон Маск посилається на старі дані про настрої населення України. З початку повномасштабного вторгнення Росії ці настрої сильно змінилися.

"Позиція чи пропозиція Ілона Маска щодо розв'язання війни шляхом признання анексії Криму чи інших територій України — не тільки його особиста думка. На превеликий жаль, на заході є люди, чи групи людей, яким затрати на нашу війну не сильно потрібні. Тому він і пропонує варіанти, посилається на старі дані від 2012-го року про настрій місцевого населення щодо приєднання до росії. Можливо це було близько до дійсності, але початок бойових дій на Донбасі дещо змінив відношення, а початок повномасштабної війни в цьому році вніс дуже сильні корективи в життя людей на сході України", — каже автор петиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янка просить президента надати звання Героя України її загиблому батькові

У петиції сказано, що Маск погано обізнаний у ситуації на територіях України. Приміром, він не знає, хто перебуває при владі на Донбасі чи кому належить Донбас. Він хоче завершення війни, оскільки це впливає на світову економіку, будь-яким шляхом. Як зазначив автор петиції, Маск помиляється у думці про бажання українців приєднатися до Росії, тому необхідно, аби він приїхав в Україну і на власні очі побачив настрої людей.

"У нього хибне уявлення про бажання українців на сході та півдні України щодо приєднання до росії. Маск має вплив у світі та на заході. Він може поширювати хибні уявлення про українців, тому і пропонується йому приїхати на схід і особисто переконатися в цьому. На жаль, війни у Twitter не допоможуть, треба особиста присутність", — пояснив Костянтин Кравченко.

Зазначимо, президент розглядає петиції, якщо вони набирають не менше 25 000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців із дня їх опублікування. Петиція про запрошення Ілона Маска до Харкова опублікована 6 жовтня. Наразі вона набрала 68 підписів. Підтримати петицію можна тут.

Нагадаємо, 3 жовтня Ілон Маск опублікував у Twitter опитування про "закінчення" війни в Україні.

"Мир між Україною та Росією:

  • Повторні вибори в анексованих регіонах під наглядом ООН. Росія йде, якщо на те буде воля народу;
  • Крим формально входить до складу Росії, як це було з 1783 року (до помилки Хрущова);
  • Водопостачання Криму забезпечено", — написав Маск.

Володимир Зеленський відповів Маску, запустивши своє опитування. Президент запитав, який Ілон Маск усім подобається більше — той, який підтримує Україну, або той, який підтримує Росію.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.