Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 березня, 2021 - 21:33

Збитковий парк Горького витратить 2,6 мільйона гривень на ремонт паркану

За п'ять років на ремонт огорожі витратять вісім мільйонів гривень.

З 2017 року цей паркан ремонтують вже не вперше.

Харківське комунальне підприємство "Центральний парк культури і відпочинку імені Горького" хоче відремонтувати паркан за 2,6 мільйона гривень. Відповідний тендер оголосили в системі державних закупівель ProZorro. Про це повідомляє Харківський антикорупційний центр.

Паркан, він же "огорожа рекреаційної зони" ремонтуватимуть у районі вулиць Сумської та Динамівської. Аукціон запланований на 18 березня. Завершити ремонтні роботи хочуть до 31 грудня 2021 року.

Антикорупціонери нагадують, що з 2017 року парк Горького вже витратив 5,4 мільйона гривень на поточний ремонт цього паркану. Тож, з огляду на закупівлю 2021 року, за п'ять років на паркан витратять приблизно вісім мільйонів гривень.

До того ж парк не зміг вчасно виплатити кредит і банк, якому заборгували кошти, звернувся до суду. На той момент борг становив близько 270 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янкам безкоштовно покажуть динозаврів в парку Горького

Раніше KHARKIV Today писав, що в Харківській міськраді повідомили: борг за реконструкцію парку Горького перед акціонерним комерційним промислово-інвестиційним банком погашати з бюджету міста не будуть, як і віддавати комунальну власність.

Відзначимо, парк Горького вважається збитковим підприємством. У 2019 його збитки становили 4,2 мільйона гривень. За п'ять років  загальна сума збитків становить 36,5 мільйона гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.