Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 червня, 2021 - 15:25

Запуск картки харків'янина: у мерії обіцяють економію до 1000 гривень у місяць

Карта харьковчанина
Карта харьковчанина
Харківський виконком дав старт розробці картки харків'янина.

У Харкові оголосять конкурс на розробку картки харків'янина. Відповідальним за це секретар Харківської міськради Ігор Терехов призначив молодого депутата Івана Столбового.

Рішення прийняли на засіданні виконкому 9 червня. Його підтримали одноголосно. За словами Терехова, завдяки картці кожна харківська сім'я зможе заощадити чималі гроші.

"Сьогодні маємо унікальну можливість запустити вперше в Україні проєкт "Картка харків'янина". Оголошується конкурс на кращий проєкт. Картка увійде у кожен будинок, буде видана учням, починаючи від першого класу, пенсіонерам, дітям війни, пільговим категоріям. Буде здійснюватися пільговий проїзд. Картка дасть можливість безкоштовно ходити у наш зоопарк", — пообіцяв Терехов.

До того ж, чиновники кажуть, що карткою зацікавився бізнес. Якщо вдасться домовитися, то мережі супермаркетів, аптек і заправок надаватимуть знижки користувачам цієї картки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків у смартфоні. Популярні міські програми та чат-боти

"Економія кожній родині до тисячі гривень у місяць. Вкрай важливо, щоб прийняли рішення на виконкомі і запустили конкурс на дизайн. Відповідальний за це Столбовий. Сьогодні ми дамо старт цьому проєкту", — повідомив Терехов.

Це буде іменна картка, її отримають тільки жителі Харкова. Для цього потрібно буде підтвердити особистість і заповнити анкету на сайті міськради в електронному або іншому вигляді. Фінансування проєкту буде за рахунок коштів міського бюджету.

Раніше KHARKIV Today писав, що картку харків'янина обіцяють видати до 23 серпня 2021 року — Дня міста

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.