Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Захисники Харківщини "Вовки Да Вінчі" шукають бійців

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
"Вовки Да Вінчі" — один із підрозділів, який бореться за повне звільнення Харківщини від росіян.

Військові шукають іще не мобілізованих. 

Підрозділ "Вовки Да Вінчі" проводить набір до своїх лав. Захисники кличуть до себе тих, хто так само, як і вони, ладен бити загарбників. 

"Якщо національна свідомість, відвага і жага нищити ворога — це про вас, то заповнюйте анкету, проходьте відбір і будемо битися пліч-о-пліч проти ворога. Відбір проводиться до 5 листопада", — розповіли у підрозділі. 

Перелік актуальних посад зазначений в анкеті. Мобілізація до "Вовків Да Вінчі" проходить у три етапи: відбір анкет, телефонна бесіда, (кандидати зможуть поставити питання щодо мобілізації та роботи підрозділу), особиста співбесіда.

"Переводи з інших підрозділів ЗСУ неможливі", — додали "Вовки Да Вінчі". 

Анкету можна заповнити за посиланням. За додатковими питаннями підрозділ просить звертатися за номером: +380 68 167 89 45 (WhatsApp). 

"Вовки Да Вінчі" — один із підрозділів, який бере активну участь в деокупації Харківщини, менше ніж 2% території якої залишаються захопленими росіянами. Головні функції підрозділу штурмові дії, розвідка та артилерія.

"Для того, щоб кудись піти, ти, у будь-якому випадку береш дрон, пролітаєш на низьких висотах, дивишся, по-перше, рельєф, по-друге, дивишся місцевість, по-третє — виявляєш ворога, виявляєш позиції, виявляєш наявність техніки. Тільки після цього ти можеш іти. І то, коли ти йдеш, ти маєш іти з інженером, який перевіряє на предмет мінування. Коли заходили в Куп'янськ-Вузловий, зрозуміло, що в кожній хаті можуть бути вороги — це одна перевірка. Інше — це коли ти йдеш по посадках, тобто, вчора ми виходили якраз в посадку, вона на міни ще більш небезпечна. Тому що, коли ти проходиш через гілля, яке тобі треба уважно дивитися, чи немає там засідки, чи немає десь секрету ворожого. І плюс до всього цього ти маєш дивитися під ноги", — розповів очільник роти "Гонор" в підрозділі "Вовки Да Вінчі" Сергій Філімонов "Телебаченню Торонто".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.