Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Захопити Харків їм уже ніколи не вдасться — заступниця комбата

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Окупанти продовжують обстрілювати Харків із різних видів зброї і постійно атакують позиції ЗСУ.

Загарбники обстрілюють позиції української армії та населені пункти в Харківській області з артилерії та авіації.

Російські окупанти намагаються захопити території Луганської та Донецької областей, проте розуміють, що Харків їм уже не взяти. Про це повідомила в ефірі телеканалу "Еспресо" заступниця командира батальйону "Карпатська Січ" Марія Чашка. 

"Є відчуття, що ворог намагається все-таки зосередити головні сили на захопленні території Луганської та Донецької областей, щоб активно прорватися та взяти в оточення Слов'янськ, безуспішно, звичайно. Скоріше, я думаю, і надалі він буде виконувати свій запасний план, план-мінімум, яким буде намагатися захопити максимально територію Донеччини та Луганщини, і можливо, якихось ще наближених територій до нас. Я думаю, що вони також уже чітко усвідомлюють, що Харків захопити їм уже ніколи не вдасться, так як колись не вдалося захопити Київ", — сказала Чашка.

Ситуацію на Ізюмському напрямку Марія Чашка називає стабільно напруженою, оскільки окупанти нарощують там сили та час від часу намагаються наступати з метою оточення Слов'янська. Поки ці спроби безуспішні. Окрім позицій української армії, загарбники обстрілюють багато населених пунктів на цьому напрямку. Вони використовують артилерію та авіацію, завдають дальні удари.Однак українські військові надійно утримують свої позиції.

"Сили противника немалі, й недооцінювати ворога не можна. Проте в нас надійно утримуються позиції, ми знову маємо успіхи у знищенні ворожої техніки й живої сили, маємо закріплені наші нові й нові позиції й надійно утримуємо ситуацію", — зазначила Марія Чашка.

Як писав KHARKIV Today, секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов назвав ситуацію на півдні Харківської області вкрай складною. За його словами, найскладніша ситуація зараз в Лисичанську, але й під Ізюмом ворог намагається наступати.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.