Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Загинув співробітник "Укрзалізниці", який захищав Харківську область

Фото: Укрзалізниця
Після строкової служби Роман Голубенко пішов служити за контрактом.

Роману Голубенку був 21 рік.

У квітні на Харківщині загинув електромонтер контактної мережі 3 розряду дистанції електропостачання Нижньодніпровськ-Вузол регіональної філії "Придніпровська залізниця" Роман Голубенко. Про це повідомили у компанії "Укрзалізниця".

"30 квітня цього року Роману виповнилося б 22 роки. Але за два тижні до дня народження на Харківщині ворожі кулі обірвали життя молодого залізничника, який став на захист своєї країни. Він ще не встиг одружитися, відчути радість батьківства, насолодитися життям. Але зробив усе, щоб дати таку можливість іншим у вільній Україні", — зазначили в "Укрзалізниці".

Як повідомили в "Укрзалізниці", Роман Голубенко почав працювати у компанії у 2019 році, одразу після закінчення Дніпровського коледжу залізничного транспорту та транспортної інфраструктури. Йому прийшла повістка на строкову службу, наприкінці 2021 року демобілізувався, через місяць уклав контракт на службу у Збройних силах України.

Як писав KHARKIV Today, 10 квітня внаслідок обстрілів російськими окупантами загинув слюсар аварійно-відновлювальних робіт Харківської дирекції філії будівельно-монтажних робіт і експлуатації будівель та споруд компанії "Укрзалізниця" Андрій Голинка.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.