Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Загинув співробітник екопарку, який поїхав годувати тварин

Через війну тварини перебувають у стресі і можуть поводитися непередбачено.

13 березня загинув співробітник "Фельдмана екопарку", який годував тварин.

Про це повідомили у прес-службі Екопарку.

"З великою скорботою повідомляємо, що сьогодні співробітник "Фельдман Екопарк" загинув під час годування тварин. Для Сергія Іванова любов до тварин і відповідальність перед ними завжди були не пустими словами. Завдяки таким, як Сергій, наші тварини вижили в цих жахливих умовах, він був одним з тих, хто повною мірою показав свою людяність", — сказано у повідомленні.

Як пояснюють співробітники екопарку, тварини перебувають у постійному стресі через бойові дії, деякі помирають від розриву серця. Через порушення психічного стану тварини можуть поводитися непередбачувано, тому волонтерів та співробітників просять не ігнорувати правила безпеки під час годування тварин, а мешканців — не приходити зараз до екопарку.

"Ми щиро вдячні всім нашим співробітникам та волонтерам, які, ризикуючи власним життям, приходять на допомогу тваринам, але закликаємо не ігнорувати правила безпеки. Просимо самостійно не приходити на територію екопарку та не займатися годуванням тварин. Вони налякані та можуть поводитися непередбачено", — відзначили у "Фельдман Екопарку".

Як писав KHARKIV Today, 7 березня в екопарку під час обстрілів окупантами загинули двоє людей, які прийшли погодувати тварин

.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.