Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Загинув льотчик-винищувач, який до війни працював у харківській IT-компанії

Фото: соцмережі.
Підполковнику Денису Василюку було 30 років.

Під час виконання завдання загинув підполковник авіації Денис Василюк.

Це сталося 17 травня. Денис Василюк був начальником штабу та першим заступником командира авіаційної ескадрильї, повідомили у 831-й бригаді тактичної авіації. Обставини та місце загибелі військового не вказуються.

У бригаді розповіли, що від початку повномасштабної війни Василюк здійснив десятки бойових вильотів та є повним кавалером ордену "За мужність". 

"Ми втратили не просто льотчика, а й надійного бойового побратима, друга та просто чудову і яскраву людину. Денис Олександрович — справжній професіонал, він любив свою родину, життя, службу і наше українське небо", — написали на сторінці 831-ї бригади.

За даними бригади, Денис Василюк після закінчення школи вибрав шлях військового льотчика та вступив на навчання до Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. 

"Денис здійснив близько сотні бойових вильотів, неодноразово виводив техніку з-під удару ризикуючи своїм життям. Він не боявся складних завдань, був прикладом для багатьох. "FLASH" щоразу рвався у небо, бо знав, що його виліт це знищені засоби повітряного нападу противника спрямовані на цивільну інфраструктуру та мирне населення. Був нагороджений медаллю "За військову службу Україні" та є повним кавалером ордену "За мужність", — зауважили у бригаді.

Перед початком повномасштабної війни Денис Василюк почав працювати на позиції Trainee Manual QA у компанії Telesens, але згодом мобілізувався до війська, повідомили на DOU.ua

"Упродовж місяця, під час виконання бойового завдання, загинув другий колега нашої компанії. Денис Василюк, будучи військовим за освітою, хотів стати айтішником, але війна повернула його до армії першого ж дня повномасштабного нападу орди на нашу країну. Денис Герой України, мужній льотчик. Герої не вмирають! Слава Україні!" - повідомив засновник Telesens Едуард Рубін.

Як писав KHARKIV Today, на Харківщині попрощалися із командиром стрільців.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.