Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині попрощалися із командиром

Україну захищав житель Первомайського.

Захисникові було 56 років.

15 травня у Первомайській громаді попрощалися із військовим Юрієм Криволапчуком, який був командиром стрілецького відділення.

"Захисник помер 9 травня 2024 року після бойового чергування в населеному пункті Успенівка Пологівського району Запорізької області", — повідомив мер Первомайського Микола Бакшеєв.

1
Юрій Криволапчук загинув на Півдні. Фото: Первомайська громада.

Народився Юрій Криволапчук 21 січня 1968 року у Первомайському на Лозівщині. Сам виховував молодшу сестру, оскільки рано залишився без батьків. Навчався у Харківському національному університеті радіоелектроніки. Потім працював у компанії "Укртелеком".

До Збройних сил України його призвали у квітні 2022 року. За інформацією Миколи Бакшеєв, боєць служив на найгарячіших напрямках фронту, був нагороджений медаллю "За відвагу".

"Юрій Григорович був чесною та вольовою людиною, дуже любив своїх близьких та Батьківщину. Його поважали бойові побратими. Він був вірним надійним товаришем та справедливим наставником для молоді. Щиро співчуваємо рідним та близьким!", — зазначив Бакшеєв.

Як писав KHARKIV Today, 10 травня у районі міста Чугуїв загинув військовий із Лозівської громади Олександр Бахмач. Поховали бійця 16 травня у селі Домаха.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.