Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Загинули двоє захисників із Харківської області

Фото: KHARKIV Today.
Захисниками України були жителі Лозівського та Ізюмського районів.

Владиславу Литвиненку було 27 років, Олександру Паніну — 46.

31 березня біля села Гребениківка на Сумщині загинув військовий із Лозівської громади Харківщини Владислав Литвиненко. Боєць виконував службові обов'язки, коли росіяни завдали ракетного удару. Попрощалися із захисником у середу 3 квітня, його поховали у місті Лозова.

За інформацією Лозівської міської ради, Владислав Литвиненко був випускником 2013 року Лозівського ліцею №5 "Лінгва". У Збройних силах України служив на посаді начальника зенітної ракетної батареї, мав звання старшого лейтенанта.

"Уся Лозівська громада висловлює щирі слова співчуття рідним, друзям та знайомим.  Світла пам'ять та вічний спомин тобі, наш герою!", — зазначили у Лозівській міськраді.

з
Владислав Литвиненко. Фото: Лозівська міськрада

Ще один захисник — Олександр Панін із села Піски-Радьківські Борівської громади Ізюмщини. До мобілізації більше ніж 20 років працював на залізниці. На захист України став восени минулого року. Був стрільцем кулеметного взводу піхотної роти, старшим солдатом. Загинув 3 квітня під час виконання бойового завдання на Донеччині. У захисника залишилася дружина, донька та двоє синів.

"Завжди доброзичливий, відповідальний, готовий прийти на допомогу іншим, — зазначили у Борівській селищній раді. — До останнього подиху був вірний українському народові і своїй Батьківщині".

з
Олександр Панін. Фото: Борівська селищна рада

Як писав KHARKIV Today, на Донеччині загинув навідник із Харківської області Олександр Корнієнко. Йому було 30 років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.