Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Загроза атаки РФ: два дні у Харкові не працюватиме пункт реєстрації на допомогу ООН

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Задля безпеки відвідувачів пункт тимчасово закриють.

Пункт тимчасово припинить роботу через можливий ризик провокацій та обстрілів з боку Росії.

У четвер 23 лютого та п'ятницю 24 лютого у Харкові не працюватиме пункт реєстрації на отримання грошової допомоги від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), розташований по вулиці Гімназійна набережна, 26 (Центр надання адміністративних послуг). 

"Бережіть себе та не нехтуйте повітряними тривогами. Ті люди, що вже записані в попередню чергу, переносяться на наступні дні", — пояснили у соцмережах УВКБ ООН.

Як писав KHARKIV Today, пункт реєстрації на допомогу від ООН запрацював у ЦНАПі Харкова 14 жовтня 2022 року. Розмір допомоги становить 6660 гривень на людину.

Подати заявку на отримання допомоги можуть жителі Харкова та області — внутрішньо переміщені особи, які постраждали внаслідок воєнних дій, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, з-за кордону) та має певні категорії вразливостей.

Не можуть зареєструватися родини, які вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій або якщо місячний дохід на кожного члена родини більший ніж 5400 гривень.

Натомість у Повітряних силах України зазначають, що Росія не буде масово застосовувати авіацію в річницю прямого вторгнення.

"Багато "експертів" говорять про сотні, якісь полчища літаків, ну не буде такого, так ніхто не воює, це не Друга світова війна. В сучасній війні використовується високоточна зброя, ракетне озброєння. Ті 40 летовищ, які ворог використовує для зльоту авіації, вони на різному віддаленні  (200, 300, 500, 700 кілометрів) від українського кордону. Ворог використовує ці летовища в атаках проти України з перших днів. Угруповання, яке знаходилось на цих летовищах на початок (повномасштабної) агресії, зараз в тій самій кількості залишається (більше 700 одиниць), єдине – замість втраченої техніки окупанти просто підвозять нову. Тому говорити, що буде якась масована атака на Київ сотнями літаків, - це вже з іншої опери, зрозуміло, що цього не буде. Навіть на початку агресії ворог використовував із десяток літаків на певному напрямку: полетіли, удар зробили, втратили кілька літаків, полетіли назад", - цитує слова речника Повітряних сил Юрія Ігната "Українська правда".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.