Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Забудовник має знести будинок у центрі Харкова і повернути ділянку місту

Фото: Харківська обласна прокуратура
Земельна ділянка розташована біля станції метро "Наукова".

На земельній ділянці планували збудувати 18-поверхівку з офісними, торговими приміщеннями та квартирами.

26 грудня Господарський суд Харківської області зобов'язав забудовника повернути до комунальної власності земельну ділянку у центрі Харкова, на якій незаконно будують елітний житловий комплекс.

Як установило слідство, земельна ділянка розташована у Шевченківському районі Харкова, неподалік станції метро "Наукова". Її площа складає 0,3 гектара, вартість — понад шість мільйонів гривень. На цій ділянці будують житловий комплекс з однієї багатоповерхової будівлі бізнес-класу, у якій планували розмістити офісні й торговельні приміщення та 371 квартиру. Однак, за даними слідства, будівництво на цій ділянці проводять незаконно. 

"Земельна ділянка самовільно захоплена, відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо об'єктів, які нібито перебували на вказаній ділянці, внесені незаконно на підставі неналежних документів. Крім того, зареєстроване повідомлення щодо вказаного будівництва містить недостовірні дані, що є підставою для їх скасування у судовому порядку", — пояснили в прокуратурі.

За рішенням суду, забудовник повинен привести ділянку у придатний для використання стан, в якому вона перебувала до початку будівництва. Сюди входить демонтаж будь-якого самочинно збудованого майна — паркан, фундаментна плита, частково цокольний поверх, а також поновлення земельної стану ділянки після проведених земельних робіт.

пр

Зазначимо, мова йде про земельну ділянку по вулиці Серповій, 4. Забудовником є компанія "Строй Сіті". Майбутній житловий комплекс має назву Urban One Naukova. У будівлі планувалося облаштування відкритої тераси, наземного та підземного паркінгу, забудовник обіцяв дизайнерські вхідні групи та коридори, автономне опалення будинку, закриту територію та відеоспостереження.

Як писав KHARKIV Today, раніше Київська окружна прокуратура Харкова звернулася до суду з вимогою скасувати рішення про купівлю-продажу земельних ділянок по вулиці Пушкінській та Куликовській.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.