Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 квітня, 2021 - 16:15

За три дні більше 400 хворих на коронавірус госпіталізували в Харківській області

Перебіг хвороби став дуже агресивним.

У Харківської облдержадміністрації кажуть, що потреба в ліжках, визначених для лікування хворих на коронавірус, зростає.

Станом на ранок понеділка 12 квітня в Харківській області госпіталізували 3464 хворих на COVID-19. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк.

Вранці в п'ятницю 9 квітня в лікарнях перебувало 3048 хворих на коронавірус. Дані опубліковані на сайті Харківської ОДА.

"Фактично 5044 ліжка — загальна госпітальна база, відведена для хворих на коронавірус. Ми бачимо, що зростає потреба в цих ліжках, тобто, за останній тиждень така динаміка. Саме тому ми опинилися, до речі, в "червоній" зоні, за показниками, зокрема, з госпіталізації. Хочу зазначити, що на сьогоднішній день яка б не була напружена ситуація, всі пацієнти отримують медичну допомогу. Більшість пацієнтів потребують кисень", — пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків у "червоній" зоні. Де купити шкарпетки і як дістатися на роботу

Черняк додав, перебіг хвороби став дуже агресивним, тому варто дотримуватися карантинних обмежень і при перших симптомах захворювання звертатися до лікаря.

"На сьогоднішній день ми зосереджені саме на тому, щоб якомога більше пацієнтів, в разі необхідності, отримало кисневу підтримку і, на жаль, бачимо, що перебіг хвороби дуже агресивний. Люди часто-густо звертаються дуже пізно. Не дивлячись на "червону" зону іноді люди легковажно ставляться до цих обмежень, все ж їх потрібно дотримуватися. У будь-якому випадку, при перших симптомах відразу звертатися до свого сімейного лікаря або за телефонами "гарячої" лінії, щоб отримати консультації, рекомендації", — розповів заступник голови Харківської ОДА.

Нагадаємо, другий день поспіль в регіоні від COVID-19 помирають 29 чоловік. Це рекордна кількість смертей з початку пандемії.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.