Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

За рік безробітних в Харківській області стало майже на 40% більше

безработица безработные. Фото: uspp.ua
безработица безработные. Фото: uspp.ua
За перший квартал цього року статус безробітного отримали майже 47 тисяч жителів регіону.

Всього в Харківській області з початку року до служби зайнятості звернулися більше 50 тисяч чоловік.

За три місяці поточного року в Харківській області послугами служби зайнятості скористалися 51,2 тисячі чоловік. Статус безробітного отримали майже 47 тисяч з них. Це на 37% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної служби зайнятості.

Найбільше звернулося до служби жінок (56%). Рівень зареєстрованого безробіття по відношенню до всього населення працездатного віку в області склав 1,75% (дані на 1 квітня 2021 року).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У цехах завода Малишева — порожньо: співробітники просять дати їм роботу

У службі зайнятості з роботою допомогли 11 тисячам жителів регіону.

"Працевлаштування відбувалося в різних галузях економіки, але найбільше — на підприємствах сільськогосподарського напрямку і переробної промисловості. На нові робочі місця з компенсацією витрат в розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 80 чоловік", — розповіли там.

Також за сприяння обласної служби зайнятості професійне навчання пройшли 4,4 тисячі безробітних, громадські та інші тимчасові роботи були організовані для 2,3 тисячі жителів регіону.

Ще 26 безробітних, у віці старше 45 років, отримали підвищення кваліфікації за спеціальностями: кухар, плодоовочівник, психологія, медсестринство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співробітники харківського заводу перекрили вулицю через борги із зарплати (Фото)

У службі зайнятості кажуть, що в їхній базі даних більше чотирьох тисяч актуальних вакансій. Найбільшим попитом користуються такі фахівці: провізори, фармацевти, медсестри, бухгалтери, менеджери різних напрямків (продаж, логістика, торгівля), працівники сфери торгівлі та послуг, трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, водії, оператори верстатів з програмним керуванням, слюсарі, електрогазозварники, електромонтери, будівельники.

У Центрі зайнятості нагадали, що в період карантину працюють з урахуванням обмежень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.