Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

За охорону парків і скверів у Харкові приватна фірма отримає 10 мільйонів гривень

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Ця компанія охоронятиме усі зелені зони, за винятком Центрального парку.

Охорона працює у парках і скверах у дев'яти районах міста.

Комунальне підприємство "Харківзеленбуд" підписало договір із товариством з обмеженою відповідальністю "Всеукраїнська охоронна компанія" щодо надання послуги з охорони парків і скверів. Вартість послуги складе 9 813 888 гривень. Про це пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

Охоронятимуть, зокрема, Саржин Яр, сад Шевченка, парк "Перемога", сквер "Стрілка" та інші зелені зони, окрім Центрального парку. У Шевченківському районі охорона буде працювати на 18 об'єктах, у Київському на 11-ти, Слобідський — п'ять об'єктів, Холодногірський — 20, у Салтівському охоронятимуть 10 об'єктів, у Новобаварському — 11, в Індустріальному та Немишлянському — дев'ять і п'ять відповідно, в Основ'янському охорону поставлять на 13 об'єктів. Замовник закуповує 233 664 людино-годину. Година охорони парку коштуватиме 42 гривні. Послугу надаватимуть до 31 грудня 2024 року.

"Варто сказати, що це навіть трохи менше, ніж торік. Але в договорі на охорону у 2023 році кількість годин було значно більшою", — пояснили у ХАЦі.

У січні цього року комунальники сплатили Всеукраїнській охоронній компанії за охорону зелених зон 1,62 мільйона гривень або 52 375 гривень за добу. У січні 2023 році сума за добу складала близько 55 000 гривень. Тоді послугу надавало товариство з обмеженою відповідальністю "Професійна охорона". Загальна сума за договором склала 21,25 мільйона гривень, що удвічі більше, ніж цього року.

Всеукраїнські охоронну компанію заснували у 2023 році. Її засновником указаний Михайло Вовк, керівником — Віталій Байрачний. До цього Байрачний керував Юридично-консалтинговим агентством "Гант".

Як писав KHARKIV Today, управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міської ради перерахувало підрядникам за відбудову шкіл у Харкові 113 мільйонів гривень. Підрядникам сплатили гроші за відновлення 27 закладів загальної середньої освіти.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.