Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

За місяць у Харкові закрили бізнес понад 1000 підприємців

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today 
При цьому, понад 800 підприємців розпочали власну справу.

Станом на 1 лютого у Харкові зареєстровано 119 494 фізичних осіб-підприємців.

Протягом січня припинили роботу 1003 фізичні особи-підприємці. Перемістили свій бізнес в іншу область або тергромаду 28 підприємців, відкрили справу 840 підприємців. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на Головне управління Державної податкової служби в Харківській області.
 
"Попри надскладні умови, підприємці не склали руки, вони докладають максимум зусиль для відновлення і продовження діяльності в умовах великого ризику та невизначеного майбутнього", — зазначили в департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міськради.

За інформацією міськради, на початок 2023 року у Харкові працювали 119 743 фізичних осіб-підприємців. Зазначимо, на початку 2022 року налічувалося 123 421 підприємець

Із березня по грудень 2022 року закрили свою справу 11 416 підприємців. Перемістили свій бізнес із Харкова в іншу область або територіальну громаду 267 бізнесменів. Водночас за 11 місяців відкрили свою справу у Харкові 6470 людей.

Як писав KHARKIV Today, через війну постраждали 163 підприємства, фірм та фермерських господарств у Харківській області.

Зокрема, це підприємства, зареєстровані в Ізюмському районі (наприклад, "Хлібопродукт", "Терра", "Злагода", "Успіх Слобожанщини"), Куп'янському ("Зоря", "Бурлуцьке", "Первомайське", "Овочі Слобожанщини"), Чугуївському ("Гракове", "Базаліївський колос", "Благодатне","Артемівські зорі"), Богодухівському ("Басово", "Лан"), Лозівського ("Колос"), Харківському районах ("Промінь", "Обрій"), а також у місті Харків (С-Альфа Грин").

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.