Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

За час війни на лікування за кордон евакуювали понад 100 жителів Харківщини

Фото: департамент охраны здоровья ХОВА
На лікування за кордон відправляють громадян України з територій, де йдуть активні бойові дії. 

За час війни на лікування за кордон евакуювали 104 пацієнти з Харківської області, зокрема 11 дітей.

Минулого тижня до медичних закладів Німеччини, Нідерландів та Норвегії відправили 22 українці, у тому числі трьох жінок із Харкова з пораненнями, отриманими внаслідок обстрілів міста російськими окупантами. Про це повідомили у департаменті охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації.

"Із Харківської області за програмою благодійного фонду "Лікарі без кордонів — Бельгія" минулого тижня направлено на лікування трьох жінок із важкими травмами. Це мешканки Харкова віком від 41 до 66 років, які отримали поранення від російських обстрілів у середині липня", — розповіли в департаменті охорони здоров'я Харківської ОВА.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я України разом із Європейською комісією транспортує на лікування за кордон громадян України, які постраждали внаслідок війни. Це дорослі та діти зі складними мінно-вибуховими пораненнями та опіковими травмами, діти з онкологічною патологією, а також люди із захворюваннями, які потребують комплексного спеціалізованого лікування.

Алгоритм медичної евакуації за кордон можна знайти на сайті Міністерства охорони здоров'я України за посиланням тут.

Як писав KHARKIV Today, пізно ввечері 4 серпня російські окупанти обстріляли з реактивних систем залпового вогню "Смерч" Шевченківський, Індустріальний та Салтівський райони Харкова.

Під обстріл потрапили житлові будинки, магазини, ринок, пошкоджено шибки, приміщення закладу освіти, дитячі майданчики. З пораненнями госпіталізували двох чоловіків віком 26 та 38 років і 46-річну жінку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.