Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 травня, 2021 - 12:22

З України не дали вивезти ікони і столітні журнали

Фото: Восточное региональное управление ГПСУ
Їх намагався таємно провезти громадянин Росії.

Старовинну ікону і журнали сховали в картонних коробках.

17 травня військовослужбовці Харківського прикордонного загону спільно з співробітниками митниці не дозволили вивезти з України ікони і 12 журналів хімічної промисловості, датовані 1936 роком. Про це повідомили в Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України.

журналы
Фото: Східне регіональне управління ДПСУ

Журнали та ікону виявили під час прикордонно-митного оформлення автомобіля Opel. Як виявилося, їх сховав 61-річний громадянин Росії, який перетинав кордон в якості пасажира.

"Іноземець намагався незаконно перемістити через кордон певні предмети, які можливо становлять історико-культурну цінність, приховавши їх в картонних коробках", — пояснили в Східному регіональному управлінні ДПСУ.

Ікону та журнали вилучили. Зараз проводиться експертиза.

Як писав KHARKIV Today, у чоловіка на "Гоптівці" знайшли Кримінальний кодекс і Конституцію "ЛНР".

22 жовтня 2020 року в пункті пропуску "Гоптівка" під час огляду речей у 45-річного громадянина України знайшли так звану Конституцію, Кримінальний кодекс, топографічні карти, картосхеми, опису державної символіки "ЛНР". Чоловік заявив, що видання збирався передати своєму знайомому, який живе в місті Лисичанськ (Луганська область, підконтрольна Україні територія).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.