Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З річки Харків дістали людину

Чоловіка підняли на берег рятувальники.

Потопельника вдалося врятувати — на березі чоловік прийшов до тями, його відвезли до лікарні.

14 жовтня о 8:28 рятувальникам надійшло повідомлення про нещасний випадок на річці Харків (район вулиці Франківської, 6). За адресою виїхали рятувальники дев'ятої Державної пожежно-рятувальної частини. Про це повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

На поверхні води рятувальники побачили людину. Виконувач обов'язків заступника начальника частини — капітан Юрій Улинич пірнув у річку і дістав потопельника. На березі чоловік прийшов до тями, його відвезли до лікарні.

"У цей час його колеги подали у воду рятувальний кінець Александрова, за допомогою якого витягли обох на берег. На щастя, допомога виявилася вчасною, потерпілий на березі самостійно прийшов до тями. Після огляду медики швидкої госпіталізували його до лікарні", — пояснили у ДСНС.

Як писав KHARKIV Today, в озері в районі бульвару Івана Каркача (Харків) наприкінці серпня потонув 12-річний хлопчик. Підліток пішов на озеро недалеко від будинку зі своїми братами 10 і 9 років і друзями без дозволу дорослих.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.