Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

20 квітня, 2021 - 19:20

З Харкова можуть пустити двоповерховий потяг

Фото: "Укрзалізниця"
"Укрзалізниця" вирішує, куди пустити двоповерхові потяги після капітального ремонту.

В Україні продовжують проводити капітальний ремонт двоповерхових потягів Skoda.

Ремонт першого потяга планують завершити наприкінці 2021 року, другого — на початку 2022 року. Потяги можуть курсувати за маршрутами Київ — Харків — Київ, Київ — Тернопіль — Київ (відновлення маршруту) або Київ — Вінниця — Київ (новий маршрут). Про це повідомили в акціонерному товаристві "Укрзалізниця".

"Остаточний вибір буде оголошений після завершення ремонту і випробувального рейсу першого електропотяга", — пояснили в компанії.

Також наголошується, що капремонт відбувається за графіком. Його проводить Київський електровагоноремонтний завод і чеський завод-виробник Skoda. Зокрема, зараз ремонтують кузови, рами візків, дахове обладнання, струмоприймачі, кондиціонери, дверні системи, туалети, системи водопостачання, салонне обладнання, устаткування безпеки, радіостанції, системи управління.

У потягах збираються модернізувати систему відеоспостереження, замінити звичайні лампи на світлодіодні, обладнати розетки з USB-роз'ємами. Як пояснили в "Укрзалізниці", для України — це перший капремонт потягів Skodа

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорожчає проїзд в електричках Харківської області

"Для виконання частини робіт приєднаються українські підприємства на умовах субпідряду, також будуть отримані консультації від чеської сторони, адже це перший капітальний ремонт потягів такого класу в Україні. Моторні візки головних вагонів електропотяга будуть відправлені безпосередньо в Skoda Transportation Group", — відзначили в "Укрзалізниці".

Нагадаємо, потяги Skoda EJ675 з'явилися в Україні перед чемпіонатом Європи з футболу 2012 року. Однак з того часу капітально їх жодного разу не ремонтували. У кожному є шість двоповерхових вагонів і 636 місць (46 місць першого класу і 590 — другого). Двоповерховий потяг може розганятися до 160 кілометрів за годину.

Як писав KHARKIV Today, в свята з Харкова призначили додаткові потяги.

У свята з Харкова призначили додаткові потяги до Одеси, Миколаєва і до Львова. Продаж квитків на зазначені рейси відкрилася з 17 квітня. Додаткові потяги пустили, щоб уникнути скупчення людей.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.