Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З Харківської міськради звільняється заступник директора департаменту

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Ігор Шкурко подав декларацію перед звільненням.

Заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради Ігор Шкурко звільняється.

Відповідну декларацію перед звільненням Шкурко подав до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відзначимо, на сайті Харківської міської ради Ігор Шкурко поки значиться заступником директора департаменту житлово-комунального господарства. Навпроти першого заступника директора стоїть прочерк. Ще один заступник директора — Ірина Туз.

Директором департаменту житлово-комунального господарства Харківської міськради призначили на позачерговій сесії Віталія Мірошника. Раніше Мірошник був першим заступником директора департаменту житлово-комунального господарства, однак 6 жовтня секретар міськради Ігор Терехов звільнив з посади заступника міського голови — директора департаменту ЖКГ Семена Сироту і поставив виконувачем обов'язків Мірошника. Тож, у Мірошника на сьогоднішній день залишається один заступник — Ірина Туз.

Декларація Шкурко охоплює період з 1 січня до 20 вересня 2021 року. За цей час зарплата Шкурко на посаді заступника директора департаменту ЖКГ склала 102 317 гривень. Також Шкурко працює у комунальному підприємстві "Харківське ремонтно-будівельне підприємство" (раніше цим КП керував Семен Сирота).

У декларації Шкурко повідомив, що йому належить тільки гараж у Харкові. Уся інша нерухомість —значиться на його дружині.

З заощаджень задекларовані 123 000 гривень, які належать самому Шкурко, 15 000 доларів і 163 735 гривень — його дружині. Їздить Шкурко на Nissan Primastar: Nissan Primastar 2014 року випуску і Opel Movano 2016 року випуску. У Шкурко є 33,3% акцій у гаражно-будівельному кооперативі "Цитадель".

Раніше Шкурко працював у тому ж комунальному підприємстві, що і його колишній начальник Семен Сирота — Харківському ремонтно-будівельному підприємстві.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.