Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З харківської поліклініки звільняється головна лікарка

Тетяна Гетьманська подала декларацію перед звільненням з посади головного лікаря 19-ї поліклініки.

Головна лікарка Харківської міської поліклініки №19 (знаходиться на проспекті Героїв Сталінграда, 23-А, колишня поліклініка "Радіореле") Тетяна Гетьманська звільняється.

Відповідну декларацію перед звільненням Гетьманська опублікувала на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Декларація охоплює період з 1 січня до 19 липня. За цей період Гетьманська отримала 226 437 гривень зарплати у 19-й поліклініці (річна зарплата становила у 2020 році 273 481 гривні).

Готівкою Гетьманська зберігає 165 000 гривень, на банківських рахунках —  85 646 гривень і 1485  гривень. Головлікарка задекларувала свою квартиру у Харкові і нерухомість чоловіка — три земельні ділянки та будинок у Харківському районі, квартиру у Харкові.

Відзначимо, на сайті поліклініки №19 зараз зазначений виконувач обов'язків головного лікаря. Це Ірина Довгань. Згідно з даними Opendatabot, Ірина Довгань обіймає посаду Тетяни Гетьманської з 23 липня.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові поліклініка №19 продається. Концерн "Авек" нардепа Олександра Фельдмана не захотів здавати приміщення поліклініки місту і віддав його банку за борги. Банк у свою чергу оголосив аукціон. Станом на березень 2021 року спроби продати поліклініку були безуспішними.

Поліклініка №19 вважається однією з найбільших у Харкові, вона обслуговує практично весь Слобідський район. На сайті поліклініки кажуть, що у районі діяльності установи проживає більше 30 тисяч чоловік.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.