Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 червня, 2021 - 12:01

З Харківської міськради звільняється заступник директора департаменту

Дмитро Гармаш подав декларацію перед звільненням.

Дмитро Гармаш відомий харків'янам як виконавчий директор Харківського міжнародного марафону і організатор спортивних заходів.

З Харківської міської ради звільняється заступник директора департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради — начальник Управління енергоефективності та енергоменеджменту Дмитро Гармаш. Відповідну декларацію перед звільненням Гармаш опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Декларація перед звільненням охоплює період з 1 січня по 17 травня 2021 року. Згідно з декларацією, за цей час зарплата Гармаша у міськраді склала 105 974 гривень (річна — 303 340 гривень). 837 000 гривень вказані як дохід від поділу спільного майна.

Гармаш задекларував 35 000 доларів і 140 000 гривень готівкою, свідоцтво на знак Харківського міжнародного марафону, Volkswagen Tiguan 2013 року 2013 року випуску, що належить його дружині, Subaru Legacy 2018 року випуску, яким безкоштовно користується, і квартиру дружини.

Відзначимо, на сайті Харківської міськради є декларація Дмитра Гармаша у якості заступника директора департаменту економіки та комунального майна міськради, датована 2015 роком.

Як писав KHARKIV Today, 3 червня стало відомо про звільнення заступника директора департаменту освіти Харківської міської ради  Олени Віцько.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.