Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З харківського метрополітену звільняється заступник директора

Сергій Карпенко став консультантом гендиректора.

Перший заступник генерального директора комунального підприємства "Харківський метрополітен" Сергій Карпенко звільнився.

Відповідну декларацію перед звільненням Карпенка опублікував у Єдиному державному реєстрі декларацій. Декларація охоплює період із 1 січня до 30 листопада 2021 року. За цей час Карпенко отримав 750 662 гривень зарплати у Харківському метрополітені.

Зазначимо, на сайті КП "Харківський метрополітен" у послужному списку Сергія Карпенка зазначено, що він був першим заступником гендиректора, зараз головний консультант гендиректора. Також на сайті є дані про головного інженера, п'ятьох заступників гендиректора та головного ревізора. Посади першого заступника гендиректора у списку немає.

метро
Сергій Карпенко. Фото: КП "Харківський метрополітен

Нагадаємо, у липні цього року співробітник акціонерного товариства "Харківобленерго" Андрій Гармаш подавав декларацію кандидата на посаду першого заступника директора КП "Харківський метрополітен".

У листопаді мер Харкова Ігор Терехов анонсував звільнення генерального директора КП "Харківський метрополітен" В'ячеслава Стаматіна, причину звільнення не озвучував. Терехов розповів, що на місце Стаматіна є три кандидатури, прізвища не називав. Ухвалити рішення обіцяв до 1 грудня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.