Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ялинка після перемоги? Голова громади на Харківщині радиться щодо новорічних свят

Фото: KHARKIV Today.
Харків відмовився від новорічного дерева на площі Свободи.

У Нововодолазькій громаді розпочали опитування щодо формату проведення новорічних та різдвяних свят.

Голова селищної ради Олександр Єсін запропонував обмежитися встановленням фотозони на центральній площі. Масові заходи та ялинку влада пропонує перенести до кращих часів.

"Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, які, на жаль, ми зустрічаємо у розпал восьмирічної війни і майже річному протистоянні широкомасштабному вторгненню рашистських окупантів. Захищаючи Україну, щоденно гинуть наші Герої, віддаючи своє життя за те, щоб ми мали шанс на майбутнє. На мою думку, ми в цей час не маємо морального права на гучні святкові заходи, прикрашання центральної ялинки, влаштування масових заходів. Маю запитати думку у вас, жителів нашої громади, щодо організації новорічних святкувань та прикрашання центральної ялинки громади", - написав Єсін.

Кожен житель громада може обрати варіант відповіді із запропонованих:

- відміна проведення масових заходів до Різдва та Нового року;

- відміна прикрашання центральної ялинки Нововодолазької громади;

-  встановлення Будиночка Діда Мороза з фотозонами на центральній площі селища. 

Голова громади обіцяє на основі відповідей прийняти відповідне рішення з депутатами. Поки що більшість мешканців у соцмережах підтримує думку про те, що святкування не на часі.

Нагадаємо, раніше мер Первомайського Микола Бакшеєв запропонував аналогічне опитування у себе в соцмережах. Мешканці міста також сказали "ні" великому святу.

У середині листопада у пресслужбі Харківської міської ради повідомили про те, що Харків відмовляється від встановлення головної ялинки на площі Свободи. Київ вирішив не відмовлятися від свят і планує ялинку на Софіївській площі. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.