Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Яким буде тариф на газ для жителів Харківської області, які "втратили" постачальника

Тим, кому нема кому постачати блакитне паливо, його продає "Нафтогаз".

Постачальник газу останньої надії  — "Нафтогаз" братиме за кубометр "блакитного палива" 7 гривень 96 копійок.

9 грудня Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила постанову, яка дозволить побутовим споживачам, які користуються послугами "постачальника останньої надії", отримувати природний газ на умовах базової річної пропозиції "Нафтогаз". Тобто за ціною 7 гривень 96 копійок за кубометр (з ПДВ). Про це повідомили на сайті НКРЕКП.

Наразі "постачальник останньої надії" забезпечує природним газом понад 347 тисяч побутових споживачів з різних регіонів України. У зв'язку з тенденцією стрімкого підвищення цін на природний газ та за інформацією, розміщеною на сайті "Нафтогазу", станом на 8 грудня ціна природного газу від "постачальника останньої надії" становить 46 гривень 22 копійки за кубометр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для мешканців Харківської області зміниться тариф на доставку газу

За правилами ті, хто отримує блакитне паливо від "постачальника останньої надії", протягом 60 днів мають обрати нового постачальника газу.

"Постачальник газу останньої надії" надає блакитне паливо споживачам, які залишилися без постачальника. Наприклад, якщо він збанкрутував, залишився без ліцензії, а також, якщо споживач не вибрав постачальника після розірвання контракту.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.