Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через обстріл зупинено Шебелинку

Терміни відновлення роботи заводу поки що невідомі.

Працівників Шебелинського нафтопереробного заводу евакуювали.

26 лютого через ризики військових дій зупинено Шебелинський нафтопереробний завод. Про це повідомили у компанії "Нафтогаз".

"Персонал евакуйовано. Роботу об'єктів планується відновити після стабілізації ситуації. "Укргазвидобування" продовжує видобувати газ на всіх своїх об'єктах, за винятком тих, що знаходяться поблизу лінії розмежування", — сказано у повідомленні.

Як пояснили у "Нафтогазі", підземні газосховища акціонерного товариства "Укртрансгаз" продовжують працювати у штатному режимі, газ відбирають у необхідному режимі, незважаючи на загрозу нападу.

"Вночі близько години над Більче-Волицько-Угерським та Дашавським підземним сховищами газу було зафіксовано безпілотні літальні об'єкти. Черговий персонал викликав поліцію та СБУ", — розповіли у "Нафтогазі".

Як писав KHARKIV Today, близько 05:00 ранку 24 лютого Росія почала наступ на Україну. Атак зазнали Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Маріуполь, Краматорськ. Президент Володимир Зеленський оголосив на всій території України воєнний стан, потім — мобілізацію. На Харківщині ввели комендантську годину з 22:00 до 6:00, 26 лютого період дії комендантської години змінили — з 18:00 до 6:00.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.