Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Яку роботу можна знайти у Харкові зараз

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
У жовтні кількість пропозицій від роботодавців збільшилася.

Уп'ятеро зріс попит на енергетиків та газовиків. 

У жовтні роботодавці Харківщини заявили 1600 вакансій до служби зайнятості. Це на 66% більше, ніж було у вересні — 950 вакансій. Відповідну інформацію опублікувала Харківська обласна служба зайнятості. 

"Серед регіональних галузей економіки найбільший попит на працівників у жовтні мала сфера постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря. Кількість пропозицій роботи на підприємствах цієї галузі становила 429 одиниць і, порівняно з попереднім місяцем, зросла у пʼять разів. Середня заробітна плата у заявлених вакансіях цієї сфери на кінець жовтня складала 7736 гривень", — повідомили там.

Також до активних сфер пошуку працівників входить переробна промисловість та сфера торгівлі: на них припадало, відповідно, 14% та 13% від усіх актуальних вакансій у жовтні.

"Найменше пропозицій роботи заявлено у сферах фінансової та страхової діяльності, добувної промисловості, інформації та телекомунікації", — розповіли у службі зайнятості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У звільненому місті на Харківщині потрібні співробітники до мерії

За три тижні вересня роботу отримала 1021 людина, з них 660 осіб офіційно мали статус безробітного. Обсяги працевлаштування у вересні на 13% перевищили серпневий показник у цілому за місяць (серпень — 903 особи).

У вересні за видами економічної діяльності найчастіше вдавалося знайти роботу в освіті (27%), державному управлінні й обороні (16%), переробній промисловості (14%), торгівлі (10%).

За професійними групами найбільше незайнятих людей працевлаштували з числа професіоналів та фахівців (46%): учителі, педагоги-організатори, практичні психологи, асистенти вчителів, медичні сестри, бухгалтери.

"Також за максимальною кількістю працевлаштованих можна відзначити робітників із обслуговування, експлуатації устаткування та машин (токарі, машиністи насосних станцій, оператори заправних станцій, водії автотранспортних засобів, дорожні робітники) та представників найпростіших професій (прибиральники, двірники, підсобні робітники, вантажники)", — поінформували у службі зайнятості.

Перелік актуальних вакансій по Харкову та області станом на 3 листопада доступний за посиланням

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.