Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Яким буде пам'ятник Геннадію Кернесу

Секретар Харківської міськради розповів, як увічнять мера.

Ескізи пам'ятника Геннадію Кернесу вже є.

Пам'ятник на могилі Харківського міського голови Геннадія Кернеса буде непростим і відобразить життя мера як неординарної людини. Про це заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

"Ми хочемо, щоб пам'ятник відображав ритм життя Геннадія Адольфовича. Він був неординарною людиною, і пам'ятник йому не може бути звичайним. Ескізи вже є, я їх бачив, і мені вони дуже подобаються. Багато хто буде здивований, але це відображення того життя, яке прожив Геннадій Кернес", — зазначив Терехов.

Також увічнити мера хочуть присвоєнням йому звання "Почесний громадянин міста Харкова" посмертно і встановленням на будівлі Харківської міської ради меморіальної дошки. Розглядаються й інші варіанти — це пропозиції від харків'ян.

"До нас надійшло багато пропозицій: назвати парк імені Горького, станцію, вулицю або проспект на честь Геннадія Кернеса. Я сказав, що це повинні вирішити самі харків'яни. Ми запустили опитування у соцмережах, щоб зрозуміти настрої людей. Як більшість скаже — так і зробимо", — пояснив секретар міськради.

Як писав KHARKIV Today, Харківський міський голова Геннадій Кернес помер 16 грудня, причиною стали ускладнення після коронавірусу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.