Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Які автобуси курсують в Харкові під час блекауту

Ілюстративне фото: KHARKIV Today
Додаткові автобуси випускають за відсутності світла протягом 1,5-2-х годин.

Автобуси проходитимуть повз станції метро (пункти обігріву), магазини, ринки та лікарні. Кінцеві зупинки багатьох маршрутів організували на майдані Конституції.

Під час відключення електрики у Харкові працюють 34 тимчасові автобусні маршрути. Автобуси дублюють метро та наземний електротранспорт. На маршрути виходять 83 автобусів. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент інфраструктури.

"Ця тимчасова схема працює на період відключення електроенергії та зупинки електротранспорту протягом двох годин. Для організації роботи автобусів цими маршрутами знадобиться до 1,5 години", — пояснили у департаменті інфраструктури.

Карту тимчасових автобусних маршрутів, які вводитимуть під час знеструмлення, можна знайти за посиланням тут

Як розповіли у департаменті інфраструктури Харківської міськради, для жителів Салтівки кінцеві зупинки автобуси робитимуть на провулку Мечникова (навпроти Градусника) та біля аптеки №2.

Кінцева зупинка для мешканців Олексіївки, Павлового Поля, П'ятихаток та Жуковського передбачена на провулку Спартаківському, зі сторони провулка Спартаківського — зупинки автобусного маршруту №20 (лікарня невідкладної допомоги).

Жителі Основи, Новожанового, Нових Будинків, проспекту Гагаріна, районів аеропорту та ХТЗ матимуть кінцеву зупинку по провулку Спартаківському (сторона супермаркету "Баскет").

Для жителів Залютиного, Сортировки, Баварії, Льодового, Липового Гаю автобуси робитимуть кінцеву зупинку на площі Конституції (біля магазину "Ведмедик").

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області подовжили графіки погодинних відключень. Наразі діють 12 черг погодинних відключень, але замість трьох годин відключення можуть тривати близько чотирьох годин.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.