Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Графіки подовжили: світло у Харківській області можуть вимикати більше, ніж на три години

В Україні намагаються стабілізувати енергомережу після чергової ракетної атаки.

На Харківщині продовжують відновлювати електроенергію і паралельно застосовують графіки погодинних відключень там, де уже змогли заживити споживачів.

Стабілізація енергетичної системи України після масованої ракетної атаки триває. У Харківській області без світла залишаються 100 000 абонентів. Там, де електроенергію вдалося поновити, застосовують погодинні графіки вимкнення, причому терміни дещо збільшили.

"Зараз по області та Харкову введені графіки з можливим збільшенням часу відключень для стабілізації системи", —  повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов.

У компанії "Харківобленерго" підтвердили, що діють 12 черг погодинних відключень, але замість трьох годин відключення можуть тривати близько чотирьох годин. Це відбувається для балансування обсягів споживання. Але це не означає, що у всіх споживачів вимкнення триватимуть чотири години, усе залежатиме від поточної ситуації.

"Поки що в Харкові не скрізь є опалення, люди вмикають електроприлади, щоб зігрітися, навантаження на електромережу зростає", —  говорять в пресслужбі "Харківобленерго".

Нагадаємо, на ранок 25 листопада в області без світла залишаються близько 100 000 споживачів у шести громадах. У Харкові 24 листопада заживили всіх абонентів, транспорт працює, вода є у 100% споживачів. 23 листопада по Україні було завдано потужного ракетного удару, Росія знову вразила об'єкти критичної інфраструктури.

Графіки погодинних відключень світла у Харкові можна подивитися за посиланням.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.