Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 червня, 2021 - 14:41

Яке майно "Металіста" отримав Харків

Фото: "Металлист 1925"
Харківська облрада віддала "Металіст" Харкову.

10 червня на п'ятій сесії Харківської обласної ради восьмого скликання прийняли рішення про передачу комунального підприємства "Обласний спортивний комплекс "Металіст" (вулиця Плеханівська, 65) у власність громади Харкова. 14 липня відбудеться сесія міськради, на якій власність мають прийняти.

"Сьогодні депутати обласної ради проголосували "за" передачу комплексу "Металіст" в громаду міста Харкова. Ми відгукнулися на ініціативу Олександра Ярославського, Ігоря Терехова. На сесії міської ради було прийнято рішення про прийом "Металіста" в комунальну власність міста і сьогодні депутати вже обласного ради підтримали і ми передали місту рухоме, нерухоме майно і передали комунальне підприємство. Залишилися формальності: акт прийому-передачі підписати", — пояснив голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.

Що передали в управління Харківської міськради:

1. КП "ОСК "Металіст" — 14 586,6 квадратних метра (приміщення східної трибуни — 4 516,6 кв метра, частину приміщень північної трибуни — 4 833 кв метра, приміщення західної трибуни — 2 458,1 кв м, частину приміщень південної трибуни — 2 778,9 кв м);

2. Касові павільйони з ротондою;

3. Комплекс футбольного поля з легкоатлетичними секторами і біговими доріжками;

4. Дві трансформаторні підстанції.

Що залишається в державній власності:

1. Комплекс будівель в селищі Високий (вул. Футбольна, 2-А);

2. Навчально-тренувальна база, гуртожиток для спортсменів, баня, котельня, тренажерний зал, поля в Високому (вул. Футбольна, 2);

3. Майно Металіст-Арени (всього 6911,6 кв. М на вул. Плеханівській, 65 у Харкові);

4. Майно Металіст-Холдингу (288 квадратних метрів по вул. Плеханівській, 65).

Як писав KHARKIV Today, рішення про передачу "Металіста" Харкову підтримали  78 депутатів Харківської облради, сім утрималися, два голосували проти, не голосували 19 депутатів, були відсутні 14.

Нагадаємо, у квітні на сесії Харківської міської ради прийняли звернення до Харківської обласної державної адміністрації про безкоштовну передачу КП "ОСК "Металіст".

2 червня комісія з питань спільної власності територіальних громад Харківської обласної ради підтримала винесення проєкту безкоштовної передачі "Металіста" Харкову, але за двох умов — діяльність нового власника не повинна погіршити стан пам'ятки архітектури, який є одним з об'єктів стадіону; стадіон повинен використовуватися за цільовим призначенням і не може бути приватизований.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.