Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як виглядає "госпіталь", який окупанти облаштували в Ізюмі

Фото: ГУ НП у Харківській області
У "госпіталі" знайшли медикаменти 50-60 років минулого століття.

Російські окупанти обладнали "госпіталь" у підвальних приміщеннях в місті Ізюм.

Поліцейські оглянули "госпіталь" у звільненому Ізюмі, де окупанти надавали так звану медичну допомогу своїм військовим. У підвальних приміщеннях виявили сліди крові, поранені перебували в антисанітарних умовах. Перед втечею окупанти замінували територію госпіталю. Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Харківській області.

"Зустріла" будівля наших спеціалістів встановленою рашистами розтяжкою, яку уміло знешкодили поліцейські вибухотехніки. Виявлений "госпіталь" під час окупації був закритим об'єктом: сюди могли потрапити лише російські військові, які отримали поранення після зустрічі з нашими захисниками", — розповіли в поліції.

Слідчі виявили в "госпіталі" окупантів перев'язувальні матеріали, шприці, медпрепарати та милиці. Як зазначили в поліції, термін придатності усіх цих речей минув — вони датовані 50-60 роками минулого століття. У приміщенні знайшли одяг зі слідами крові та вживане розпароване взуття.

"Усі ці речі долучені до матеріалів кримінального провадження. І вони допоможуть встановити, хто і кого "лікував" у цьому "госпіталі", — повідомили в поліції.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.