Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як у Харкові та області вимикатимуть світло з 15 по 21 червня (оновлений графік)

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Графік розроблений на тиждень.

Енергетики розробили новий графік погодинних відключень електрики.

Він діятиме сім днів — із суботи 15 червня по п'ятницю 21 червня включно. Як і раніше, графік стосується харків'ян, жителів Харківського, Богодухівського, Чугуївського, частини Ізюмського й Лозівського районів. Згідно з графіком, електропостачання припинятимуть із 5:00 до 23:59. У графіку є 12 груп, світло у кожній з яких будуть вимикати на три години щодня.

Для того, щоб зрозуміти час відключення електропостачання, потрібно знати свою групу. Знайти групу можна в офіційному Telegram-каналі компанії "Харківобленерго". У переліку треба знайти свою вулицю: відкрити PDF-файл, натиснути значок "лупа" на верхній панелі або комбінацію клавіш — Ctrl + F, у пошуку ввести назву вулиці та подивитися, в якій групі вона знаходиться. Після цього слід шукати час відключення електрики на графіку, який наведений нижче, відповідно до своєї групи.

У графіку є позначення різними кольорами:

  • червоний колір — відсутнє електропостачання,
  • жовтий — оперативні перемикання,
  • зелений — відключення відсутні.
з
Графік: ХОВА

Як писав KHARKIV Today, Харкову передадуть газопоршневу установку для виробництва тепла та електроенергії. У місті планують розгорнути систему маневрових установок для децентралізації системи опалення.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.