Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як у Харкові та області вимикатимуть світло (новий графік)

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
1
Нові графіки діятимуть тиждень, після цього їх знову змінять.

Електроенергії не буде по три години на добу за умови стабілізації енергосистеми. 

Новий графік погодинних відключень світла з понеділка 28 листопада опублікувало "Харківобленерго". У документі дванадцять черг, як і було раніше. Світло у кожної групи споживачів вимикатимуть на три години в день. Самі черги змінилися. Зокрема, перша черга — з 14:00 до 17:00, для сьомої черги вимкнення починатимуться о 08:00 і завершуватимуться о 11:00, дванадцята черга буде з 13:00 до 16:00. Вночі чвітло на Харківщині не вимикатуимуть.

Графік трохи змістився: наприклад, тим, хто цього тижня був без світла з 12:00 до 15:00, наступного тижня електроенергію вимкнуть з 13:00 до 16:00. 

Ознайомитися з новим графіком можна на сайті "Харківобленерго" за посиланням. Знайти потрібну адресу в документі допоможе затискання Ctrl+F на клавіатурі, після цього у верхньому правому куті зʼявиться пошуковий рядок, де слід увести назву вулиці. Довгі вулиці Харкова можуть фігурувати у кількох чергах одночасно. 

При цьому графіки не завжди застосовуються так, як планують в "Харківобленерго". Під час масових обстрілів інфраструктурних об'єктів світло вимикається в аварійному порядку.

Окрім того, після останньої масованої ракетної атаки Росії енергетична система України не повністю відновилася. Тому у Харківській області подовжуть планові відключення: у п'ятниці 25 листопада замість трьох годин світла подекуди не було по 6-7 годин. Так триватиме до повної стабілізіції енергосистеми.

Це відбувається для балансування обсягів споживання. Але це не означає, що у всіх споживачів вимкнення триватимуть чотири години, усе залежатиме від поточної ситуації.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.