Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як у Харкові та області вимикатимуть електрику (новий графік)

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Світла не буде по три години.

Компанія "Харківобленерго" розробила новий графік відключення електрики.

Графік діятиме із середи 10 квітня до неділі 14 квітня. Він поширюється на харків'ян, жителів Харківського, Богодухівського, частково Ізюмського, Лозівського та Чугуївського районів. У новому графіку є шість черг, у кожній світло вимикатимуть на три години.

Однак через дефіцит електроенергії після останнього російського обстрілу по критичній інфраструктурі Харківщини у графіку можуть бути відхилення. Жителів просять із розумінням поставитися до цього.

"Шановні споживачі! Просимо вас з розумінням поставитися до відключень не за графіком, а також тих незручностей, які у зв'язку з цим можуть виникати. Обмеження вводяться, виходячи з поточної ситуації в енергосистемі регіону та країни в цілому", — зазначили у "Харківобленерго".

Знайти графік можна за посиланням тут.

Як писав KHARKIV Today, через нові обстріли росіян в енергомережі виникають пошкодження. Аби провести аварійно-відновлювальні роботи, енергетики відключають певні електролінії. В одному районі частина абонентів може бути без електрики, тоді як інша — вже з електропостачанням.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.