Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як розміновують звільнений Ізюм

Фото: ХОВА
80% міських будівель зруйновані.

Піротехніки з усієї країни розміновують деокупований Ізюм.

200 рятувальників із Києва та Київської області, Полтавської області та інших піротехнічних розрахунків приїхали до Харківської області, щоб розмінувати деокуповані території. Спочатку піротехніки заїхали в Балаклію, зараз 35 співробітників вирушили до Ізюму.

"Наше завдання допомогти місцевій владі відновити життя в цих населених пунктах, щоб люди могли повертатися до свого міста", — розповів заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Василь Сніцар.

У першу чергу розміновують ті споруди, які потрібно розібрати рятувальникам, а також електромереж, системи газопостачання та водопостачання. Про можливі вибухонебезпечні предмети на вулицях або подвір’ях рятувальникам повідомляють і місцеві жителі.

Тим часом рятувальники почали розбирати два багатоповерхові будинки, на які росіяни 9 березня скинули авіабомбу.  За інформацією місцевого жителя, під завалами досі можуть перебувати тіла.

Працівники ДСНС попереджають, що знаходитись в Ізюмі досить небезпечно, адже й досі є цілі вулиці, де лежать протипіхотні міни та залишки тих мін, які заборонені Женевською конвенцією.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.