Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як працюють харківські виші

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today 
Одні продовжують дистанційне навчання, інші — йдуть на канікули.

Міністерство освіти і науки рекомендує вишам піти на двотижневі канікули. 

25 лютого у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" ухвалили рішення про продовження дистанційної форми навчання до 25 березня. Рішення ухвалили для захисту життя та здоров'я людей. Відповідний наказ опубліковано у соцмережах вишу.

"У разі неможливості проведення занять у дистанційному режимі (наприклад, лабораторних робіт), відповідні заняття мають бути перенесені на пізніший період", — йдеться у документі.

З 28 лютого до 11 березня канікули будуть у Національному аерокосмічному університеті ім. Н. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут". Наказ ректора опублікували у Telegram вишу.

25 лютого у Харківському національному університеті радіоелектроніки повідомили, що навчальний процес триває у дистанційному форматі відповідно до плану та розкладу. Пізніше у виші поінформували, згідно з рекомендацією Міністерства освіти і науки оголошують канікули з 28 лютого до 13 березня.

"Розклад занять буде скоригований", - додали у ХНУРЕ.

З 24 лютого навчальний процес у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна призупинено до понеділка 28 лютого у зв'язку з перебоями інтернету. Про це повідомили у соцмережах вишу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де в Харкові можна здати кров для армії та поранених

Як писав KHARKIV Today, близько 05:00 ранку 24 лютого Росія почала наступ на Україну. Атак зазнали Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Маріуполь, Краматорськ. Президент Володимир Зеленський оголосив на всій території України воєнний стан. Ніч із 24 на 25 лютого у Харкові була спокійна. Бої тривають під Дергачами і Печенігами. У Харківській області загинули щонайменше семеро цивільних

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.