Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як на свята працюватимуть установи у Харкові

Фото: hsc.gov.ua
Вже не працюють сервісні центри МВС.

На Харківщині змінили комендантську годину, що позначилося на роботі сервісних центрів МВС, міграційної служби, Центрів надання адміністративних послуг, Будинку нерухомості, управлінь соцзахисту населення, а також судів. 

Уже не працюють Сервісні центри МВС в Харківській області. Надання послуг на вулиці Шевченка, 62 у Харкові та вулиці Надії, 15 у селищі Пісочин призупинили з понеділка 22 серпня по середу 24 серпня. 

Робота підрозділів головного управління Державної міграційної служби Харківської області буде обмежена у вівторок 23 серпня та середу 24 серпня. 23 серпня територіальні підрозділи обслуговуватимуть тільки електронну чергу. Адміністративні послуги почнуть надавати у четвер 25 серпня.

У святкові дні, вівторок 23 серпня та середу 24 серпня Центр надання адміністративних послуг Харкова та його територіальні підрозділи працюватимуть в режимі онлайн.

Також у вівторок 23 серпня та середу 24 серпня не прийматиме відвідувачів Будинок нерухомості. Однак працівники залишатимуться на зв'язку та надаватимуть консультації у сфері діяльності Будинку нерухомості за допомогою соцмереж. Окрім того, запитання можна надсилати на електронну пошту — info@budynok.city.kharkov.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський метрополітен на свята змінює графік роботи

У режимі онлайн у вівторок 23 серпня та середу 24 серпня працюватимуть Управління соціального захисту населення адміністрацій районів Харкова. На всі питання обіцяють відповісти за телефонами (діяльність Управлінь соціального захисту населення, саме в тому районі, де особи перебувають на обліку), а також за допомогою колцентру: 0 800 304 304. На зв'язку і міський департамент соціальної політики: електронна пошта — 34756609@mail.gov.ua, а також сторінка у Facebook.

Дзержинський районний суд Харкова працюватиме у дистанційному режимі у вівторок 23 серпня та середу 24 серпня. З процесуальних питань можна буде звернутись на електронну адресу суду: inbox@dg.hr.court.gov.ua.

Жовтневий районний суд Харкова справи, призначенні до слухання на середу 24 серпня, перенесе на інші дати. За наступними датами слухання просять слідкувати на офіційному сайті суду. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пункти видачі "гуманітарки" в Харкові змінюють час роботи

Нагадаємо, з понеділка 22 серпня у Харківській області змінили комендантську годину. Вона триватиме з 19:00 до 07:00. Окрім того, перебувати на вулицях заборонили з 19:00 23 серпня до 07:00 25 серпня. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.