Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як харків'янам подати заяву до "ХТМ" для перерахунку

Перерахунок зроблять тим, у кого немає лічильників і хто виїхав із Харкова.

Заявку можна відправити звичайною поштою або за допомогою електронної пошти.

Харків'янам, у яких немає лічильників гарячої води та які через війну були змушені виїхати з Харкова, зроблять перерахунок нарахувань за послуги. Для цього необхідно подати відповідну заяву та копію документа, що підтверджує статус переселенця. Про це повідомили у Харківській міській раді із посиланням на комунальне підприємство "Харківські теплові мережі".

Як подати заяву:

1. При оформленні заяви у "шапці" потрібно звертатися не до конкретної посадової особи, а вказати наступне:

  • КП "Харківські теплові мережі"
  • ПІБ заявника
  • Адреса, за якою необхідно виконати перерахунок

2. До заяви необхідно додати фото або скрін з електронного сервісу "Дія" довідки внутрішньо переміщеної особи (довідка має бути у формі "повна інформація");

3. Текст заяви повинен бути в довільній формі. Зазвичай у заяві пишуть: "Просимо виконати перерахунок по гарячій воді за адресою (адреса) і на стільки осіб (кількість осіб)".

4. Адреса КП "Харківські теплові мережі": Харків, вулиця Мефодіївська, 11, індекс — 61037. Електронна адреса КП "ХТМ": hts@hts.kh.ua.

"При направленні звернення електронною поштою розглядаються як звернення, оформлені в електронному листі, так і звернення, в яких додано скрін/фото заяви. Слід зауважити, що обов'язково має бути зазначено адресу, за якою необхідно виконати перерахунок, та додана довідка (довідки) ТПО", — відзначили у "ХТМ".

Як писав KHARKIV Today, КП "ХТМ" буде приймати у харків'ян показання лічильників тепла та гарячої води, термін повірки яких закінчився з 24 лютого та через три місяці після завершення воєнного положення в Україні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.