Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 квітня, 2021 - 19:10

Як через "червону" зону в Харківській області будуть ходити потяги

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
В регіоні посилять карантин з півночі 11 квітня.

Зміни можуть ввести протягом тижня.

Поки що на потяги можна купити квитки, висадку і посадку пасажирів в Харківській області не обмежують.

"Харківська область — " червона ", але без обмежень руху протягом тижня", — розповіли в "Укрзалізниці".

Там обіцяють суворо стежити за дотриманням карантину в потягах і на вокзалах, просять пасажирів обов'язково повідомляти, якщо хтось неправильно носить маску або відмовляється від цього.

З 11 квітня в Харківській області ввели "червону" зону карантину. Протягом тижня разом з Міністерствами інфраструктури та охорони здоров'я "Укрзалізниця" надасть пропозиції щодо організації перевезень в регіоні. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Червона"зона: обмеження без послаблень обіцяють в Харківській облдержадміністрації

"До цього потяги далекого прямування в Харківській області курсуватимуть без змін, а продаж квитків і висадка / посадка пасажирів не буде обмежуватися. Про введення обмежень і їх характер" "Укрзалізниця" повідомить додатково", — написав він у Telegram.

Раніше в областях, де вводили "червону" зону, припиняли продаж квитків на потяги і забороняли висадку / посадку пасажирів. Після того, як карантин послаблювали, ці обмеження знімали.

Нагадаємо, рішення про посилення карантину в Харківській області прийняла Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З 00:00 неділі 11 квітня в Харківській області встановлять "червоний" рівень епідемічної небезпеки і введуть відповідні обмеження . 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.