Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 березня, 2021 - 17:31

Як будуть реконструювати водогін в Лозовій

 Фото: Лозовской горсовет
Поки ремонтують аварійну ділянку, на реконструкцію потрібно більше 750 мільйонів гривень.

Тільки на реконструкцію ділянки водопроводу протяжністю два кілометри потрібно два мільйони гривень.

17 березня комунальне підприємство "Харківводоканал" почало санацію аварійної ділянки водопроводу "Краснопавлівка — Лозова". Під залізницею в стару трубу більшого діаметра заводять нову вузьку. Оновлять відрізок водопроводу довжиною до 100 метрів. Технічні роботи триватимуть 3-5 днів. У цей період "Харківводоканал" не планував повністю припиняти водопостачання. Оскільки роботи були заплановані, в Лозовій встигли підготувати необхідні запаси в резервуарах. Ними зараз компенсують дефіцит води через ремонт. Про це повідомили в Лозівській міськраді.

У пресслужбі комунального підприємства KHARKIV Today повідомили, що завершальна стадія ремонтних робіт в Лозовій запланована на п'ятницю, 19 березня. Зараз йдуть поточні ремонтні роботи, санація.

Фото: "ТРК Лозова"
Фото: "ТРК Лозова"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будинки, школи і дитячі садки в Харкові залишилися без тепла і гарячої води

За їхніми даними водовід проходить через 55 ділянок землі, вони знаходяться в приватній, державній власності або належать Лозівській міський територіальній громаді. Вирішувати ситуацію в кожному окремому випадку будуть викуповуючи, змінюючи землю або по-іншому.

Нагадаємо, протягом 2020 року на трубопроводі в Лозовій протяжністю 33 кілометри сталося понад 800 поривів.

Як писав KHARKIV Today, проблеми з водопостачанням в Лозовій виникли наприкінці лютого через порив. Спочатку воду давали за графіком, потім і зовсім відключили. Ремонтувати водопровід допомагали бригади з Харкова. Воду привозили в цистернах за графіком. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.