Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Видачу гуманітарної допомоги від президента поновлюють на Харківщині

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Пакети з "гуманітаркою" формують щодня.

Видавати президентську "гуманітарку" у Харкові поки не планують.

У громадах Харківщини, що не були під окупацією, відновлюють видачу гуманітарної допомоги від президента — "Пакет кожному громадянину". Про це пише "Суспільне Харків" із посиланням на заступницю директора департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації Ольгу Алфьорову, яка координує видачу "гуманітарки" в регіоні.

"Ми формуємо пакети щодня, 80 волонтерів працюють. Громади самі вирішують, кому видавати допомогу", — сказала Ольга Алфьорова.

Зазначимо, про видачу продуктових наборів за президентською програмою "Пакет кожному громадянину" вже повідомили у Сахновщинській громаді.

Видаватимуть "гуманітарку" жителям Сахновщини 22 листопада з 9:00 до 12:00 за адресою: вулиця Народна, 2 (будинок культури). При собі просять мати паспорт, довідку про статус внутрішньо переміщеної особи (для ВПО) та свідоцтво про народження (для дітей).

"Видача проходитиме в розрахунку на одну людину. Але отримати її зможуть тільки громадяни, які ще жодного разу не отримували допомогу за президентською програмою", — зазначили у Сахновщинській громаді.

Нагадаємо, у Харкові припинили видавати гуманітарну допомогу від президента "Пакет кожному громадянину" з 27 вересня. Усю гуманітарну допомогу скерували на деокуповані території.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.