Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові припинили видавати гуманітарну допомогу

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Уся допомога буде спрямована для жителів деокупованих населених пунктів.

Видача припиняється з 27 вересня.

Із сьогоднішнього дня харків'яни не зможуть отримати "пакунки президента" у відділеннях "Нової пошти" та "Укрпошти". Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації. За офіційною інформацією, це тимчасово. Але дати, коли може поновитися видача допомоги, не називають.

Як пояснила "Суспільному" заступниця начальника департаменту освіти ХОВА Ольга Алфьорова, усю гуманітарну допомогу зараз скерують на деокуповані території.

Наразі харків'яни можуть отримати гуманітарну допомогу різних благодійних фондів, які приймають замовлення і розвозять продуктові набори адресно.

Нагадаємо, під час вересневого контрнаступу ЗСУ звільнили 421 населений пункт на Харківщині. Від окупантів зачистили Куп'янськ, Ізюм, Шевченкове, Балаклію, Вовчанськ, усі населені пункти на північ від Харкова.

Нагадаємо, 30 липня у Харкові змінили правила видачі гуманітарної допомоги. Гуманітарні набори у поштових відділеннях Харкова можна було забрати у вівторок, четвер та суботу з 9:00 до 16:00. Це комплексні гуманітарні набори. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"На пунктах видачі у Харкові, які Обласний гуманітарний штаб облаштував спільно із "Новою поштою" та "Укрпоштою", видаватимуть комплексні гуманітарні набори", — зазначили у ХОВА.

До такого набору входить 14 позицій. Це — олія, чотири порції м’ясної консерви, рибна консерва, кава або чай, щось до чаю (печиво, хлібці, сухарики), макарони, манка, рис, пшоно, молоко, овочева консерва, цукор та борошно. Комплексні продуктові набори будуть видавати з 1 серпня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.