Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вулицю Студентську пропонують назвати іменем ректора Тація: як проголосувати "за" або "проти"

Василь Тацій багато років очолював Національний юридичний університет.

У Харківській міськраді проводять обговорення щодо перейменування вулиці на честь усіх студентів іменем ректора Юридичного університету.

Це голосування стартувало 27 березня разом з іншими, як проходять на виконання Закону про декомунізацію та задля увічнення пам'яті загиблих за Україну Героїв широкомасштабної російсько-української війни. Нагадаємо, вулицю Державінську пропонують назвати на честь Героя України Дмитра Коцюбайла, вулицю Плеханівську - іменем командира "Фрайкору" Георгія Тарасенка, вулицю Броненосця "Потьомкін" - вулицею Олега Громадського, який загинув 24 лютого 2022 року під час оборони Харкова. Чому у цьому переліку зараз з'явився Василь Тацій і вулиця Студентська, яку не потрібно переназивати, невідомо. 

"Харківські чиновники були б самі не свої, якби не підсунули в обгортці від цукерки іншу речовину. Раптом нам пропонують нову назву для вулиці Студентської. З якого дива? Ну а нова назва то вобще...просто ідеальна. Іменем члена цк кпсс Василя Тація. Недолюстрованого. Звісно, Закон про декомунізацію прямо забороняє присвоювати імена керівників кпсс від райкома і вище. Але у містечку Ха свої закони", - повідомила депутатка Харківської міської ради Ірина Багалій.

Голосування триватиме місяць. Харків'яни можуть віддати голос як "за", так і "проти". Після завершення результати презентують на топонімічній комісії, а потім прийматимуть рішення на сесії Харківської міської ради.

Щоб проголосувати за або проти перейменування вулиці Студентської, треба залишити свої контактні дані - прізвище, ім'я, по-батькові, електронну пошту та адресу - за посиланням

Станом на 10:00 28 березня проголосували 320 харків'ян, більшість - 53% - проти перейменування Студентської.

Нагадаємо, Василь Тацій помер 28 вересня 2022 року. Із  липня 1987 року і до грудня 2020 року він був ректором Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. І

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.