Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вулицю у Харкові назвуть іменем нацгвардійця-захисника міста

Фото: УНІАН
1
Олег Громадський загинув у перший день повномасштабного вторгнення.

Одна з вулиць Харкова буде названа на честь нацгвардійця Олега Громадського.

Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов у власному телеграм-каналі.

Міський голова привітав бійців Нацгвардії з їх професійним днем та подякував за службу, "за український Харків, за підтримку людей у найскладніші періоди війни та наближення Перемоги".

Терехов пообіцяв, що незабаром одна з вулиць міста носитиме ім’я гвардійця Олега Громадського, який загинув у перший день повномасштабної війни, захищаючи Харків. 

"Олег Громадський був людиною честі. Все життя він присвятив військовій справі і виховав чудового сина, Євгена, який сьогодні продовжує боронити нашу країну у лавах НГУ", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Харківська топонімічна група отримала десятки пропозицій щодо перейменування вулиць міста на честь захисників. Зокрема вулицю Броненосця "Потьомкін" пропонували перейменувати на вулицю Полковника Громадського. Боєць навчався в Академії Національної гвардії, до якої прилягає вул. Броненосця "Потьомкін".

Євгеній Громадський нищив техніку та особовий склад ворога на Бєлгородській трасі разом із батьком. Він отримав "Золоту Зірку" від президента Володимира Зеленського.

Як писав KHARKIV Today, вулиця у Харкові носитиме ім’я добровольця "Фрайкору". Напередодні Терехов пообіцяв, що Плеханівську перейменують на честь Героя України Георгія Тарасенка.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.