Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Під час оборони Харкова загинув Олег Громадський

Фото: Объектив.
Ветеран АТО був одним із організаторів Штабу оборони Харкова.

Про це повідомив син полковника запасу Олега Громадського на його сторінці у соціальних мережах.

"Батько загинув як герой України, з початку 2014 року він був військовим і завжди залишиться у моєму серці Героєм, він був люблячим батьком і найкращим прикладом! Усі, хто знав його, згадаємо його як героя! Загинув він, захищаючи Харків поряд зі мною, ведучи бій на околицях Харкова, хай земля тобі буде пухом, рідний".

Іван Діденко розповів як загинув ветеран АТО.

"Вчора виїжджали пізно ввечері з позицій на його джипі. Якраз поруч відпрацювали Гради по ЗСУ і нас. Ми проїхали повз підбиту техніку. Осколками були пробиті колеса. Поряд почали детонувати нерозірвані ракети. Я стрибнув праворуч, з пасажирського сидіння. А Олег — ліворуч із водія "Як потім виявилося, невдало. Поряд було кілька вибухів. Я вижив, а він ні. Прощавай, Олег!" — повідомив Іван.

Ще недавно Олег Громадський брав участь у створенні Штабу оборони Харкова, брав участь у навчаннях і казав, що треба розмовляти з командирами частин, військкоматом, щоб надали можливість людям, які хочуть стати на захист України.

"У жодному разі ми не відокремлюємося від Збройних сил чи Національної гвардії. Ми проводитимемо заняття одиночної підготовки, дій тактичних груп. Усі ці заходи будуть проводитися у складі ЗСУ та НГУ", — додав член координаційної ради Харківського Євромайдану Олег Громадський.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.