Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вулиця Гагаріна зникне на Харківщині через російську війну

У Первомайській громаді хочуть позбутися вулиць Бугайченка, Гагаріна та Героїв Праці.

Жителям Первомайської громади пропонують взяти участь в опитуванні.

У Первомайській громаді перейменують вулицю Бугайченка, вулицю та провулок Гагаріна, вулицю та провулок Героїв Праці. Жителі можуть взяти участь в опитуванні щодо визначення нових назв. Про це повідомив голова Первомайської громади Микола Бакшеєв.

"Ураховуючи великий попит патріотично налаштованої громади, згідно з законом України "Про декомунізацію" та внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну виникла необхідність перейменувати декілька вулиць нашої громади", — пояснив Бакшеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Нерідне загубимо": усі харківські школи позбудуться російських імен

В опитуванні пропонують по три назви до кожної вулиці, обрати необхідно одну. Вулиця Бугайченка може стати Ринковою, Млинною або Гостинною. Наразі в опитуванні щодо перейменування цієї вулиці взяли участь 752 людини. Більшість людей обрали перший варіант. Голоси розподілилися так: вулиця Ринкова — 62% голосів, вулиця Млинна — 13% голосів, вулиця Гостинна — 25%.

Вулицю та провулок Гагаріна пропонують перейменувати Льотну (Льотний), Космічну (Космічний) або Квітневу (Квітневий). Уже проголосували 775 жителів. 52% опитуваних вважають, що вулиці слід дати назву Космічна, 40% проголосували за вулицю Квітневу, 7% підтримали варіант із вулицею Льотною.

Для вулиці та провулка Героїв Праці пропонують наступні варіанти: Аграрна (Аграрний), Новаторська (Новаторський) та Робітнича (Робітничий). Опитування пройшли 728 людей. 47% підтримали назву Аграрна, 31% — Робітнича, 22% проголосували за Новаторську.

Опитування триватиме п'ять днів. Пройти його можна у Telegram-каналі голови Первомайської громади або Viber

"Будь ласка, не ігноруйте дане опитування, бо для нас важлива ваша думка", — звернувся до мешканців Микола Бакшеєв.

Як писав KHARKIV Today, у Люботинській громаді перейменували 18 вулиць, назви яких пов'язані з Росією та радянським минулим. Тепер у громаді немає провулка Бєлгородського та вулиці Московської.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.